Golvlampa/Uplight Arteulce "Jill"

208098

GOLVLAMPA/UPLIGHT, Italien, Arteluce, "Jill", formgiven 1979, kupa och fot i frostat gultonat glas, svart stålstativ, höjd 195 cm

Slitage, färgrepor, ej funktionstestad

Belysning, Golvlampor

Rum 8

Golvlampa/Uplight Arteulce

Budhistorik (2 bud)

947264
947262

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.