Ljusstakar vaser bojan dekor i underglasyrblått

208086

LJUSSTAKAR, 1 par, porslin, Korea, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 14 cm,
VASER, 2 st, BOJAN, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, höjd 12-14 cm

Sprickor, nagg, delar saknas

Orientaliskt, Porslin

Rum 14

Budhistorik (16 bud)
954480
1 700
944397
1 600
944397
953350
944397
950

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.