Bordspendyl gustaviansk stil

208080

BORDSPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, marmor, förgylld mässing, höjd 37 cm

Löst krön

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Monter 27

Bordspendyl gustaviansk stil

Budhistorik (4 bud)

954916
500
953195
450
953195
941191

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.