Tallrikar Kina

208078

TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått

Skador, lagningar

Orientaliskt, Porslin

Monter 1

Tallrikar Kina

Budhistorik (7 bud)
954906
550
943145
500
954904
500
943145
450
954886

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.