Harald Wiberg akvarell

208068

WIBERG, Harald (1908-1986): Hare och spårhund i skogsvinterlandskap, signerad och daterad Harald Wiberg 1959, akvarell, 26x46 cm

Lös i ram

Konst, Måleri

Rum 13

Harald Wiberg akvarell

Budhistorik (33 bud)
954887
6 000
954885
5 800
954882
5 600
954879
5 400
954877
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.