Einar Forseth blandteknik

208062

FORSETH, Einar (1892-1982): Akropolis, signerad och daterad Einar Forseth -32, blandteknik på duk, 51x62 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Einar Forseth blandteknik

Budhistorik (7 bud)
954682
1 300
944975
940102
944973
940102

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.