Roland Svensson färglitografi

208061

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarnatt i Gillöga", signerad Roland S, HC, färglitografi, ca 32x60 cm

Något gulnad

Fack 10

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (18 bud)
954782
1 300
952258
951943
949689
949688
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.