Sybord 1800-talets andra hälft

208059

SYBORD, i etage, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, boullearbete, höjd 83, 44x35 cm

2 lösa fothylsa medföljer, skador,, 1 fothylsa saknas, Lösa delar finns på utlämningen

Rum 1

Budhistorik (6 bud)
954776
951187
950527
948755
944126

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.