Brännvinsflaska vas serveringskanna

207987

BRÄNNVINSFLASKA, märkt JPB och daterad 1851, höjd 25 cm, VAS1700/1800-tal, brunt glas, höjd 16 cm, SERVERINGSKANNA, Rörstrand, höjd 19 cm

Glas, Keramik/Porslin

Monter 24

Budhistorik (5 bud)
938595
500
939294
450
938595
939293
938595

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.