Miniatyrskåp 17/1800-tal

207984

MINIATYRSKÅP, 17/1800-tal, fajans, dekor av landskap och blommor, höjd 24 cm

Lagning

Keramik/Porslin

Monter 24

Miniatyrskåp 17/1800-tal

Budhistorik (11 bud)
952657
1 400
952400
1 300
950483
952397
950483

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.