Endel Koks offsetlitografi

207974

KOKS, Endel (Estland 1912-1983): "The Matador" offsetlitografi, signerad och daterad 1971, 20/60, 72x51 cm

Fack 3

Endel Koks offsetlitografi

Budhistorik (16 bud)
952575
938211
952563
938211
900
952556
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.