Fåtöljer 1960-tal

207972

FÅTÖLJER, 1 par, 1960-tal, brun skinnklädsel

Smärre slitage

Rum 8

Fåtöljer 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
952118
1 600
951817
951817
1 300
948261
951816

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.