Laris Strunke akvarell

207955

STRUNKE, Laris (född 1931): Allén, signerad L. Strunke, akvarell, 66x52 cm
Inköpt från konstnären

Konst, Måleri

Fack 12

Laris Strunke akvarell

Budhistorik (9 bud)
946686
850
946685
650
946684
600
946683
550
946682
500

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.