Harry Wichmann oljemålning

207916

WICHMANN, Harry (1916-1993): Hamnbild, signerad och daterad - 64, olja på duk, 27x46 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Harry Wichmann oljemålning

Budhistorik (2 bud)

940825
940416

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.