Supkoppar skålar silver

207911

SUPKOPPAR, 2 st., Sverige, 1800-tal, SKÅLAR, 2 st., Holland resp. England, silver, 1800-tal, vikt ca 155 g

Skador

Silver

Monter 1

Supkoppar skålar silver

Budhistorik (5 bud)
953820
500
952911
450
952996
450
952911
940549

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.