Ulf Greder färglitografi

207894

GREDER, Ulf (född 1949): "Le cherche midi", signerad Ulf Greder, 13/360, färglitografi, 43x34 cm

Fack 12

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (11 bud)
954289
954448
950
954289
900
954376
850
954289
700

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.