Bord 17/1800-tal

207857

BORD, 17/1800-tal, marmorerad bordsskiva, låda i sargen, utdragbara ljushållare, bemålat, förgylld dekor, höjd 75, 90x55 cm

Senare beslag, kompletterat, dekorelement saknas, färgbortfall

Rum 8

Bord 17/1800-tal

Budhistorik (9 bud)
951975
3 400
952323
3 200
951975
940536
2 800
941030
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.