Bestick silver

207853

BESTICK, 24 dlr, silver, sovjetiska stämplar med polska imporstämplar, omkring 1950-tal, bestående av: 6 matknivar med stålblad, 6 matgafflar, 6 matskedar, 6 dessertskedar, total vikt exkl. knivar 1,150 g

Silver

Monter 1

Bestick silver

Budhistorik (5 bud)
952993
3 800
952910
3 200
947183
946924
946885

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.