Edith Gert oljemålning

207808

GERT, Edith (Danmark 1906-1983): Stilleben, signerad E Gert, olja på duk, 66x97 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Edith Gert oljemålning

Budhistorik (8 bud)
953732
1 700
953727
1 600
953727
1 300
953434
953433

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.