Wilfredo Lam färglitografi

207797

LAM, Wilfredo (1902-1982): Figurkomposition, signerad, 56/262, färglitografi, 64x48 cm

Fack 15

Wilfredo Lam färglitografi

Budhistorik (12 bud)
949495
949494
1 300
949492
949466
900
949464
700

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.