Bengt Lindström färglitografi

207792

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, 39/99, färglitografi, bladmått 67x46 cm

Fack 18

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (6 bud)
948985
948372
700
946514
650
939547
600
939476
550

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.