Sven-Arne Hökenström oljemålning

207789

HÖKENSTRÖM, Sven-Arne "Höken" (född 1947): Figurkomposition, signerad och daterad Höken 17/12 1993, olja på pannå, 61x50 cm

Ändringar/tillägg
Ej ram

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (5 bud)
953372
941034
953276
941034
939840
450

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.