Marc Chagall litografi

207778

CHAGALL, Marc (1887-1985): Kain och Abel, signerad, färglitografi, 34x25 cm
Mourlot 238

Fack 14

Marc Chagall litografi

Budhistorik (19 bud)
950025
1 300
950023
950022
950018
950014
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.