Tyra Lundgren oljemålning

207666

LUNDGREN, Tyra (1897-1979): Stilleben, signerad, olja på pannå, 30x37 cm

Konst, Måleri

Monter 18

Tyra Lundgren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
949942
948815
946993
946991
939195

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.