Bengt Böckman färglitografi

207661

BÖCKMAN, Bengt (född 1926): Trälåda, signerade Bengt Böckman -75, provtryck, färglitografi, 50x40 cm

Fack 16

Bengt Böckman färglitografi

Budhistorik (3 bud)

949127
949031
948618

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.