Paul Kedelv "Coquille"

207645

VAS, Flygsfors, Paul Kedelv, "Coquille", signerad Flygsfors, dekor i rött och vitt, höjd 46 cm

Repor undertill

Glas, Konstglas

Rum 7

Paul Kedelv

Budhistorik (14 bud)
949512
1 600
949518
949512
1 400
949376
1 300
949376
850

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.