Hans Wigert torrnålsetsning

207624

WIGERT, Hans (född 1932): "November December", akvarellerad torrnål, signerad, 31x27 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Hans Wigert torrnålsetsning

Budhistorik (15 bud)
947451
4 400
947468
4 200
947451
3 600
947445
3 400
947445
3 200

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.