Esaias Thorén oljemålning

207619

THORÉN, Esaias (1901-1981): "Geometrisk komposition", signerad E. Thorén, olja på pannå, 46x55 cm

Konst, Måleri

Fack 15

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (15 bud)
949165
10 000
949164
9 800
949163
9 600
949162
9 400
949160
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
12 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.