Skåp 17/1800-tal

207595

SKÅP, Holland, 1800-tal, fanérat i mahogny, skuren dekor, förgyllda beslag, höjd ca 230, 163x70 cm

Sprickor, fanérskador, senare beslag, bakstycke saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 8

Skåp 17/1800-tal

Budhistorik (4 bud)

949348
945105
938782
938780

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.