Dekorelement 1700-tal

207586

DEKORELEMENT, 2 st, 1700-tal, putti, höjd ca 64-67 cm

Skador, bortfall

Diverse

Rum 13

Dekorelement 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

947475
4 800
946128
945103
3 600
938130

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.