Piedestal 1800-talets andra hälft

207575

PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft, bronserad, skuren dekor och pastellage, höjd 136 cm

Skador, lagningar, dekor element saknas, lösa delar medföljer

Rum 4

Budhistorik (4 bud)

948861
948836
950
948674
700
937614

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.