Hörnbord 1800-tal

207570

HÖRNBORD, 1800-tal, gustaviansk stil, förgylld, ben med kannelyrer, skiva med imitationsmåleri, frontsarg med dekor av porfyrimitation bakom glas

Renoverad, kompletterad, skiva med senare bemålning

Rum 3

Hörnbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

948826
937158

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.