Chiffonjé Karl Johan

207567

CHIFFONJÉ, Karl Johan, fanérad i mahogny, förgyllda beslag, höjd 128, 113x54 cm

Nyckel saknas, benknoppar medföljer, fanérskador, kompletterad

Ändringar/tillägg
Nyckel till inredning finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Chiffonjé Karl Johan

Budhistorik (7 bud)
949558
949557
1 300
948833
943212
943210
600

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.