Dekorelement barock

207566

DEKORELEMENT, 3 dlr, 16/1700-tal, barock, bemålad valnöt, träskuren dekor av vinrankor med druvklasar, respektive höjd ca 51 cm

Slitage, skador

Diverse

Rum 10

Dekorelement barock

Budhistorik (5 bud)
945102
1 600
942633
942632
1 300
938110
937245

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.