Gustaviansk väggpendyl

207565

VÄGGPENDYL, gustaviansk, förgylld, skuren trädekor, höjd ca 90 cm, nyckel och pendel finns

Lösa dekorelement medföljer, tavla med emaljskador

Ändringar/tillägg
Nyckel och dekorelement finns att uthämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 13

Gustaviansk väggpendyl

Budhistorik (14 bud)
949158
1 600
949152
948828
1 400
947894
944462

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.