Parfat i majolika

207564

FAT, 1 par, majolika, 17/1800-tal, urbinisk stil, dekor med pastoralt landskap och fiskare, diameter 35 cm

Skador

Keramik/Porslin

Rum 12

Parfat i majolika

Budhistorik (12 bud)
949015
1 700
948728
1 600
948728
948237
1 400
941219
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.