Zoran Music färgetsning

207556

MUSIC, Zoran (1909-2005): Komposition, färgetsning, signerad och numrerad Music 23/30, 23x29,5 cm

Fack 14

Zoran Music färgetsning

Budhistorik (6 bud)
948779
2 600
938056
2 400
946014
938056
936845
1 300

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.