Relief alabaster

207545

RELIEF, alabaster, sannolikt Indien, motiv av figruscen, diameter ca 41 cm

Skador, lagningar

Orientaliskt, Konsthantverk

Kundcenter

Relief alabaster

Budhistorik (2 bud)

949561
600
948950
550

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.