Scroll

207539

SCROLL, Kina, 1800-tal, motiv av pioner, 167x54 cm

Överdel med lagning, veck

Orientaliskt, Konst

Monter 17

Scroll

Budhistorik (3 bud)

948853
947706
937481

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.