Gustav Rudberg färglitografi

207531

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Kyrkviken, Hven, signerad Gustav Rudberg, numrerad 202/280, 42x56 cm

Fack 18

Gustav Rudberg färglitografi

Budhistorik (16 bud)
949483
1 400
949479
1 300
949344
948657
948405

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.