Severin Nilson oljemålning

207514

NILSON, Severin (1846-1918): Skärgårdsbild med fiskare, signerad Severin Nilson, olja på duk, 76x113 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Severin Nilson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
949593
5 000
949576
948302
947251
2 800
944396
2 600

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.