Färgetsningar jaktmotiv 1800-tal

207500

VERNET, Carle, (1800-tal): 2 st, jaktmotiv, färgetsningar, ca 32x38 cm, SUTHERLAND, Thomas (1800-tal): Jaktmotiv, efter målning av Dean Wolstenholme, färgetsning, ca 26x73 cm, ramade

Skador, en saknar glas

Fack 13

Budhistorik (9 bud)
940808
750
946617
700
940808
650
946616
600
940808
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.