Sybord i gustaviansk stil

207491

SYBORD, omkring 1900, gustaviansk stil fanerat i olika träslag med intarsia, låda i sargen, höjd 70, 60x42 cm

Ytslitage

Rum 15

Sybord i gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
948030
1 600
947176
948029
947176
1 400
948028
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.