PG Thelander etsning

207488

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): Komposition, signerad P. G. Thelander, 8/20, etsning, 52x42 cm

Fack 4

PG Thelander etsning

Budhistorik (6 bud)
947129
500
946721
450
946958
450
946721
946501

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.