Severin Nilson oljemålningar

207454

NILSON, Severin (1846-1918): (2), Kust och skärgårdshamn, signerade Severin Nilsson, olja på pappannå, 10x15 cm

Konst, Måleri

Monter 12

Severin Nilson oljemålningar

Budhistorik (9 bud)
941908
944468
2 800
941908
2 600
941854
2 400
941047

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.