Sven Markelius stolar

207434

STOLAR, 4 st, Sven Markelius, 1930/40-tal, stapelbara, bok

Slitage

Rum 1

Sven Markelius stolar

Budhistorik (10 bud)
942441
750
947501
700
942441
650
947458
600
942441
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.