Anders Zorn etsning

207422

ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19x29 cm

Rum 5

Anders Zorn etsning

Budhistorik (15 bud)
947642
3 600
947640
3 400
947598
3 200
946207
947105
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.