Stolar sengustavianska

207417

STOLAR, 4 st, 1800-tal, sengustavianska, s.k. Bellmanstolar

Skador, lagningar/förstärkningar, senare bemålade

Rum 9

Stolar sengustavianska

Budhistorik (6 bud)
947187
947186
1 400
947185
1 300
947184
946013

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.