Ottavio Missoni

207392

MISSONI, Ottavio (Italien, född 1921): Komposition, textil på plexiglas, signerad och daterad Missoni 83, numrerad 12/25, 59x59 cm

Konst, Mattor/Textilier

Fack 18

Ottavio Missoni

Budhistorik (6 bud)
945079
2 800
941164
2 600
937179
2 400
935406
935202
1 800

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.