Pall 1800-talets andra hälft

207390

PALL, 1800-talets andra hälft, svarvad fot, dekor av vridna kolonner, höj- och sänkbar

Lagning, spricka

Rum 9

Pall 1800-talets andra hälft

Budhistorik (10 bud)
945612
750
945609
700
945608
650
936536
600
945607
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.